© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MBFW İstanbul | Selma State

MBFW İstanbul | Selma State

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ikinci gününde Selma State’in tasarımlarına ev sahipliği yaptı. Drape etekler, örme hırkalar, peluş etoller ve parlak kumaşların dikkat çektiği defile tüm izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

London College of Fashion’dan 1990 yılında mezun oldu. İndiltere de 4 yıl tanınmış bayan giyim markalarına freelance olarak koleksiyon hazırladı. 1994 den 2000 yılına kadar Karaca Örme Sanayi’de kreatif direktör olarak çalıştı. Karaca Örme Sanayi den ayrıldıkdan sonra Düsseldorf’a gitti ve orada “freetance fashion designer” olarak 10 yıl çalıştıktıkdan sonra Türkiye’ye döndü ve 3 Mayıs 2011 de kendi markasını kurdu.

Peta ve Tema üyesi olan tasarımcı,koleksiyonlarında kesinlikle gerçek deri ve kürk kullanmamaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.