© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

MBFW İstanbul | Emre Erdemoğlu

MBFW İstanbul | Emre Erdemoğlu

Emre Erdemoğlu, koleksiyonunda lacivert, kahverengi ve petrol yeşili tonlarına bolca yer vererek modern ve sportif bir çizgi çiziyor. Ekose desenlerin pastel tonlarla buluşması yumuşak bir geçiş sağlarken, lacivert ve siyah zamansız şıklığı temsil ediyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünden mezun oldu. Kariyerini yüksek lisans eğitimiyle sağlamlaştıran genç tasarımcı Haliç Üniversitesi’nde eğitim vermeye başladı. Bir çok üniversitede seminer ve söyleşilere katıldı.

İlk koleksiyonu “Sandık Lekesi” ile EİB Moda Tasarım Yarışması’nda 2.lik ödülü aldı. Bunun üzerine ulusal ve uluslararası bir çok yarışmada ödüller kazandı. Ardından İtalya’ya davet edilen tasarımcı ilk defilesini İtalya’da gerçekleştirdi.
Yurt içi ve dışında çeşitli fuar ve organizasyonlarda bir fiil yer alan Erdemoğlu “Pitti İmagine Uomo” erkek moda fuarında son iki sezondur koleksiyonlarını sergilemektedir. 2012 yılında İtalya’da 5. defilesini gerçekleştiren Emre Erdemoğlu son koleksiyonuyla “MOST CREATIVE COLLECTION” ödülüne layık görüldü. Aynı yıl “Emre Erdemoğlu” Markasını kurdu.
Çeşitli firmalara danışmanlık yapan Erdemoğlu kendi adını taşıyan markasını, “İstanbul Fashion Incube” bünyesinde satışa sunmaktadır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.