Başa Dön

MAX&Co’dan Yaza Merhaba Partisi

blank

MAX&Co’dan Yaza Merhaba Partisi

Okuma süresi 1 dakika

MAX&Co. ve dünyaca ünlü stil ikonu Olivia Palermo’nun iş birliği ile hazırlanan MAX&Co. İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonu, özel bir davet ile tanıtıldı.

Ankara sosyal yaşantısının tanınmış simaları da katıldı. MaxMara Fashion Group’un en genç markası Max&Co., İtalyan terzilik detayları ve zanaatkarlığı ile yaratıcı materyaller kullanılan modern tasarımlarını görücüye çıkardı. Modern ve klasik dizayn edilmiş dış giyim, günlük kıyafetler, şık elbiseler ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonun yaratıcısı Palermo tarzını anlatırken; “Benim stilim eklektiktir. Düzenli giyinir, aksesuarlarla hareketlendirir ve her zaman bir rengi patlatırım.” ifadelerini kullandı. Çok sayıda seçkin konuğun katıldığı davette koleksiyonerler yeni sezon ürünlerini yakından inceledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.