Başa Dön

Maslak Yapı’dan Şık Tanıtım

blank

Maslak Yapı’dan Şık Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü tasarım markalarını bünyesinde barındıran Maslak Yapı, Mustafa ve Emre Toner’in İtalyan tasarım markası Flou için tasarladığı Natevo Koleksiyonu’nu Türkiye’ye getirdi.

Koleksiyonun tanıtımı Selenium Panaroma’da bulunan Maslak Yapı Showroom’unda düzenlenen davetle gerçekleşti. Konuklar Maslak Yapı Fine Interiors, Mustafa Toner ve Emre Toner’in İtalya’da hayata geçirdiği uluslararası bir projenin ürünü olan Natevo Koleksiyonu’nu yakından inceleme fırsatı bulurken davete sosyal yaşam ve iş dünyasının birçok ünlü ismi katıldı. Maslak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Ayaydın, ev sahipliği yaptığı davette kısa bir konuşma yaparak “İki değerli dostumu bu değerli proje için bir araya getirmekten çok memnunum. Flou CEO’su Massimiliano Messina ile bu projeyi ilk konuştuğum andan itibaren çok heyecanlanmıştım. Böyle mükemmel bir sonuç alınacağından emindim. Maslak Yapı Fine İnteriors olarak, bu çok değerli koleksiyonda payımızın bulunması ve bugün de ev sahipliğini yapıyor olmak bizim için mutluluk verici.” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: