Başa Dön

Ataşehir’in Buluşma Noktası

blank

Ataşehir’in Buluşma Noktası

Okuma süresi 1 dakika

Bu ay sizler için Anadolu yakasından asla vazgeçemeyeceğiniz ve kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz bir mekan seçtim.

Dışarıda arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle rahat bir vakit geçirirken keyif alabileceğiniz bir mekan, Mashcara Sport’s Pub’ı sizlerle buluşturuyorum. Anadolu Yakasının son trendi Brandium AVM’nin ana girişinde kendine özgü tarzı ve dekorasyonu ile dikkat çeken Maschcara Sport’s Pub her yaşa hitap ediyor. Gürcan Turfanda’nın işletme sahibi olduğu mekan hizmet kalitesi olarak da sizleri ayrıcalıklı hissettiriyor. Mashcara Sport’s Pub tarzı ve dekorasyonu ile olduğu kadar, mutfağında da oldukça iddalı. Muhteşem lezzetlere karşı koymakta zorluk çekeceksiniz…

Kaçırılmaması gerekenler
Meksika Çorbası, Tuzda pişmiş Somon Marina, Taş fırından seçme pizza çeşitleri, Meksika soslu bonfileyi tavsiye ederim. Tatlı olarak ise yarım saati gözden çıkarırsanız, Yalçın Usta’nın muhteşem Suffle’sini kaçırmayın derim.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.