Başa Dön

Makyaj Trendlerine Büyük İlgi

blank

Makyaj Trendlerine Büyük İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Ünlü makyaj markası Note, Zorlu Center Morini’de düzenlediği davet ile cemiyet hayatının seçkin isimlerine yeni sezon makyaj trendlerini tanıttı.

Ülkemizin yeni makyaj markası Note, cemiyet hayatının seçkin simalarının katıldığı bir davet düzenleyerek konuklara yeni sezon makyaj trendleri hakkında bilgi verdi. Davetin ev sahipliğini markanın yüzü olan Nihat Odabaşı’nın yaptığı etkinlikte konuklara yeni sezon makyaj renkleri ve Note’un yeni ürünleri tanıtıldı. Davette konuklar bol bol sohbet ederken Nihat Odabaşı ile de fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. Keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkaran hanımlar, daha sonra yeni sezon makyaj ürünlerinden de almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.