Başa Dön

MAG’da Keyifli Parti

blank

MAG’da Keyifli Parti

Okuma süresi 1 dakika

MAG Medya Yayın Grubu ofis bahçesinde bir mangal partisi düzenlendi. Ankara’daki reklam ajanslarından misafirlerin ağırlandığı partiye katılanlar gönüllerince eğlendi.

MAG Medya ofisinin bahçesinde düzenlenen geleneksel mangal partilerine bir yenisi daha eklendi. Ankara’daki reklam ajanslarından misafirlerin ağırlandığı mangal partisi MAG Yayın Grubu’nun Gaziosmanpaşa’da bulunan ofisinin bahçesinde yapıldı. MAG Medya çalışanlarının organize ettiği mangal partisinde misafirler hoş bir sohbet ortamında kendilerine sunulan leziz ikramları tattılar. Kahkaha seslerinin sık sık yükseldiği mangal partisinin ilerleyen saatlerinde sevilen sanatçı Tuncay Arığ ve Ahmet Dönmez misafirlere günün sürprizini yaparak enstrümanlarıyla birlikte canlı performans sergilediler. Keyifli parçaları hep bir ağızdan söyleyen misafirler bu keyifli organizasyondan dolayı MAG ailesine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: