Başa Dön

Mag Lounge’da Yeni Yaş Kutlaması

blank

Mag Lounge’da Yeni Yaş Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Başkent sosyal yaşamının tanınmış simalarından Benal Ayna yeni yaşını yakın dostlarıyla birlikte Harvey Nichols Mag Lounge’da kutladı.

Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Benal Ayna tüm konuklarını kapıda karşılayarak hepsiyle tek tek ilgilendi. Yeni yaş partisine yakın dostlarının geldiği davette birbirinden özel isimler yer aldı. Benal Ayna mumlarını üfleyip dileklerini diledikten sonra tüm arkadaşlarına tek tek teşekkür etti. Özel hediyelerin alındığı gecede konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.