Başa Dön

Mag Lounge Günlüğü

blank

Mag Lounge Günlüğü

Okuma süresi 1 dakika

Şık mimarisi, estetik detayları ve fark oluşturan menüsü ile Ankara’nın lezzet anlayışını değiştiren Harvey Nichols MAG Lounge, dünya lezzetlerini ilginç sunumlar eşliğinde konukları ile paylaşmaya devam ediyor

Next Level Alışveriş Merkezi Podyum’da bulunan Harvey Nichols MAG Lounge, dünya lezzetlerini ilginç sunumlar eşliğinde konukları ile paylaşıyor. Yoğun iş temposunun ardından kendini şımartmak isteyenlerin vazgeçilmez mekanı olan Harvey Nichols MAG Lounge, ferah mimarisi Ankara’lıların ilgi odağı oldu. Fark oluşturan kahve sunumları ile yorgunluğunuzu atma imkanı sağlayan mekan, açık havası ve lezzetli menüsü ile keyifli sohbetlerinize renk katmaya devam ediyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: