Başa Dön

Machka Sezon Ürünlerini Tanıttı

blank

Machka Sezon Ürünlerini Tanıttı

Machka, geleneksel Arjantin Machka sezon davetini Ankara cemiyet hayatının önde gelen simalarının katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Machka’nın, Ankara’nın gözde caddelerinden Arjantin’de yer alan mağazasında gerçekleşen davete Ankara’nın önde gelen cemiyet hanımları yoğun ilgi gösterdi. Özel buluşmada Machka kış koleksiyonunda yer alan ürünler özel bir sunum ile anlatıldı. Dünyaca ünlü Moda tasarımcıları Ayşe ve Ece Ege’nin çizimleri ile hayat verdiği Machka 2013 Kış koleksiyonu konuklardan büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.