Başa Dön

Macar Sanatçı Farago Ankara’da

blank

Macar Sanatçı Farago Ankara’da

Okuma süresi 1 dakika

Macar sanatçı Farago’nun, çoğu ilk defa sergilenen eserlerinin yer aldığı sergi Güler Sanat işbirliğiyle Ankara Hilton Otel’de gerçekleştirildi.

Renklerin heykeltıraşı Farago, Orta Çağ ve Rönesans esintisindeki eserlerini Ankara Hilton Otel’de sanatseverlerin beğenisine sundu. Güler Sanat işbirliğiyle gerçekleştirilen sergide, sanatçının özgün teknikle yorumladığı son dönem eserleri yer aldı. Uluslararası birçok platformda önemli kişisel ve karma sergileri bulunan Farago’nun sıra dışı eserlerinde kullandığı kuvvetli anlatım davetlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: