Başa Dön

Maça Ası’na Yoğun İlgi

Maça Ası’na Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Gerçekleştirdiği sergilerle birçok ünlü ismi bir araya getiren Çağla Cabaoğlu Gallery bu kez de genç sanatçı Fulya Asyalı’nın “Maça Ası” isimli sergisine ev sahipliği yaptı.

Çağla Cabaoğlu Gallery, genç sanatçı Fulya Asyalı’nın “Maça Ası” adlı sergisine ev sahipliği yaparak, şık bir davetle eserleri sanat severlerle buluştu. Cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu gecede, genç sanatçıya ait on parça heykenden oluşan eserler sergilendi. Davetlilerin yakından inceleme fırsatı buldukları eserler, büyük beğeni kazandı. Fulya Asyalı’nın yenilikçi yaklaşımının toplumsal rolleri gündeme getirdiği eserlerini beğenen koleksiyonerler, önemli parçaları koleksiyonlarına katmayı ihmal etmediler. Gecenin ev sahipliğini üstlenen Çağla Cabaoğlu, gece boyunca konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: