© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

m1886 Harun Antakyalı’ya Evsahipliği Yaptı

m1886 Harun Antakyalı’ya Evsahipliği Yaptı

Tepe Prime Avenue’nün içinde bulunan m1886 Sanat Projeleri, sanatçı Harun Antakyalı’Nın “kriminal” isimli sergisini sanat severlerle buluşturdu.

Ankara m1886 Sanat Projeleri’nde düzenlenen sergi, sanatseverlerin yoğun bir katılımın olduğu davetle meraklılarını bir araya getirdi. Sergiye katılanlar Sanatçı Harun Antakyalı’nın eserlerini inceleme fırsatı buldular. Antakyalı yeni sergisindeki eserlerinde şehir yapısını oluşturan betonu işledi. Birçok ilgi çekici eserin yer aldığı sergi davetlilerin Harun Antakyalı ile kısa sohbetleriyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.