Başa Dön

Lütfiş Armada AVM’de

blank

Lütfiş Armada AVM’de

Okuma süresi 1 dakika

Son moda trendlerini yakından takip etmesi, geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü hizmetiyle kalitesini daha üst seviyelere yükselten Lütfiş Accessories, Armada AVM’de bulunan mağazında açılış kokteyli gerçekleştirdi.

Tüm sezon geçişlerinde koleksiyonunu yeni ürün ve tasarımlarla yenileyen Lütfiş, bayan müşterilerinin kendi tarzlarını yaratmalarına da ayrıcalık sağlıyor.
Kendine özen gösteren, fark edilir olmayı hedefleyen tüm bayanların kısa sürede gözde markası haline gelen Lütfiş Armada AVM’de misafirlerini bekliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.