© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lucca’dan Yeni Sezona Renkli Başlangıç

Lucca’dan Yeni Sezona Renkli Başlangıç

İstanbul’un en gözde mekanlarından Lucca, şık bir davet ile yeni sezona merhaba dedi. Bebek’te bulunan ve İstanbul gece hayatına yön veren mekanlardan olan Lucca yeni sezona iş, sanat ve sosyal yaşamın tanıdık simalarını biraraya getirdiği partiyle merhaba dedi. “Lucca Sezonu Başlıyor” konseptiyle gerçekleştirilen etkinlikte konuklar gecede bol bol sohbet ederek keyifli bir akşam geçirmenin tadını çıkardılar. Davette dans ve müzik eksik olmazken misafirler Dj Yakuza, Dj Murat Tokuz ve Can Duna’nın çaldığı parçalarla gece boyunca dans ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.