© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Louis Vuitton’a Bayanlardan Yoğun İlgi

Louis Vuitton’a Bayanlardan Yoğun İlgi

Colbert Festivali kapsamında Louis Vuitton Nişantaşı mağazasında şık bir davet düzenleyerek cemiyet hayatanın tanınmış bayanlarını ağırladı.

Kurulduğu günden bu yana ismi seyahat sanatıyla özdeşleşen Louis Vuitton, Colbert festivali kapsamında Fransız yaşam sanatı’nın sembol markalarından Baccarat ve Ercuis’yi Nişantaşı mağazasında verdiği koktyle ağırladı. Fransız lüks geleneği ve el sanatını günümüze taşıyan bu markaların ürünleriyle gerçekleştirilen enstalasyonlar Louis Vuitton mağazasının vitrinlerinde ve mağazanın çeşitli noktalarında konuklara sergilendi. Louis Vuitton müşterilerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının ünlü simaları yoğun ilgi gösterdiği koktyle’de markanın köklü el sanatın geçmişini yansıtan Sultan Abdülhamid’in Paris’ten özel olarak getirilen sandığı görebilme imkanını buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.