Başa Dön

Liv Hospital’da Sağlık Üzerine

blank

Liv Hospital’da Sağlık Üzerine

Okuma süresi 1 dakika

Liv Hospital Ankara’da düzenlenen “Sağlık Turizminde Stratejik Pazarlama Planlaması, Markalaşma ve Bilişim Uygulamaları” isimli panel, sağlık sektörünün önemli temsilcilerini buluşturdu.

Panele kamu kurum temsilcilerinin yanı sıra özel hastane yöneticileri de katıldı. Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, sağlık turizminin Türkiye’de çok ciddi bir gelişme gösterdiğini belirterek, “Antalya, Adana ve Bursa’da sağlık turizmi dernekleri göreve başlamışken yeni yatırımların girmesiyle “Ankara Sağlık Turizmi Derneği’nin” kurulması gerçekten çok önemli bir gelişme. Çevre ülkelerin hizmet ve teknolojik yetersizliği nedeniyle hastaların tarihi ve kültürel değerleri öne çıkartarak sağlık turizmini Ankara’ya yönlendirmek gerekiyor” dedi.

Liv Hospital Ankara’nın Türkiye’de sağlık turizminin önde gelen hastane zincirlerinden birisi olmaya adaylığına dikkat çeken Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, 112 ülkeden hasta kabul ettiklerini ve bu konuda büyük bir rol üstlendiklerini  söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.