Başa Dön

Lila Bebek İçin Baby Shower Partisi

blank

Lila Bebek İçin Baby Shower Partisi

Okuma süresi 1 dakika

İş ve cemiyet dünyasının sevilen isimlerinden Gül Erdoğan, önümüzdeki ay doğacak bebeği Lila’nın dünyaya gelişini dostlarıyla birlikte kutladı.
Doğumuna çok az kalan Lila bebek için Gül Erdoğan, yakın aile dostları ve arkadaşlarıyla bir araya geldi. No4 Restaurant’ta gerçekleşen etkinliğin ev sahipliği Gül-Kemal Erdoğan çifti üstlenirken; lila renginin hakim olduğu, bebek eşyalarıyla süslenmiş olan salon konukların büyük beğenisini kazandı. Arkadaşlarıyla, doğumuna az bir zaman kala bir araya gelen Gül Hanım’ın yaşadığı heyecan gözlerden kaçmadı. Davetin sonunda misafirler, Lila bebek için aldıkları sürpriz hediyeleri Gül Hanım’a takdim ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.