Başa Dön

Kwanpen’den Yaza Merhaba

blank

Kwanpen’den Yaza Merhaba

Okuma süresi 1 dakika

Olağanüstü tasarımları ve eşsiz el işçiliği ile 1938 yılından beri krokodil derisi çantalar üreten Kwanpen, Türkiye’ye gelişinin ikinci yılını “Yaza Merhaba” partisi ile kutladı.
Kwanpen’in Nişantaşı mağazasında Aslı Bayraktaroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davete, cemiyet hayatının önemli simaları katıldı. Davetliler Kwanpen’in kusursuz el işçiliği ile üretilen, cesur renklerden oluşan yaz koleksiyonu ile yakından incelediler. Davete katılan konuklar bu özel günde bolbol sohbet ederek keyifli bir gün geçirdiler. Kate Moss ve Sienna Miller gibi çağımızın moda ikonlarının tercihi olan Kwanpen’in, yeni sezon için ürettiği modeller, profesyonel hayatındaki gücünü, sosyal hayatının renkliliği ile birleştiren, farklı yaşlardan kadınlara hitap ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.