Başa Dön

Kutup A.Ş’den Dev Açılış

Kutup A.Ş’den Dev Açılış

Markasının önde gelen firmalarından Kutup A.Ş 60. yılına özel, Ankara Arcadium Alışveriş Merkezi’nde Samsung, LG, Bosch olmak üzere üç yeni konsept mağazasını daha Ankaralılar ile buluşturdu.

Kurdele kesimini Salih Bezci, Sinan Aygün, Rıfat Hisarcıklıoğlu, Erhan Kızılmeşe ve Adnan Beker’in yaptığı açılış, birbirinden renkli görüntülerle sahne oldu. Açılışa Ankara iş ve siyaset hayatından yoğun bir katılım gerçekleşirken, Kutup A.Ş sahibi Erhan Kızılmeşe konuşmasında: “Başkentimizin hemen hemen her noktasında hizmet vermekten ve bugün de yine misafirlerimizin yoğun ilgisini görmekten son derece mutluyum. Bizimle bu heyecanı yaşayan tüm dost ve misafirlerime teşekkürü bir borç biliyorum. Prensibimiz; kalite ve uygun fiyatı Ankaralılar’ın ayağına getirmek. Bunun için yeni şubeler açmaya ve hemşerilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.