Başa Dön

Küratör Canavarı Siyah Beyaz’da

Küratör Canavarı Siyah Beyaz’da

Okuma süresi 1 dakika

Siyah Beyaz Sanat Galerisi “Küratör Denen Canavar” isimli sergiyle farklı disiplinlerde çalışan sanatçıları bir araya getirdi.

Kavaklıdere’de bulunan Siyah Beyaz Sanat Galerisi “Küratör Denen Canavar” isimli sergiye ev sahipliği yaptı. Küratörlüğünü Senem Çağla Bilgin’in gerçekleştirdiği sergide farklı disiplinlerde eserler veren dokuz sanatçının eserleri sergilendi. Sanatçıların küratörlükle ilgili birbirinden farklı yorumlarını sanat eserlerine yansıttığı sergiyi Ankaralı sanatseverler ilgiyle takip etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: