© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kraliyet Ailesi’nin Mücevherler’i Türkiye’de

Kraliyet Ailesi’nin Mücevherler’i Türkiye’de

İngiltere Kraliyet Ailens’inin mücevherlerini yapan Garrard Markası, Damas Collection iş birliği ile Türk mücevher tutkunlarıyla buluştu.

Damas Collection, 275 yılı aşkın bir süredir mücevher tasarımı yapan ve İngiltere Kraliyet Ailesi’nin tek mücevher markası olan Garrard’ı ilk kez Türkiye’ye getirdi. Garrard; eşsiz güzellikte dünyada tek olarak yapılmış olan mücevherler, kraliyet taçları ve sembolleri, şeref madalyaları, değerli gümüş eşyalar ve ödül kupaları yapmasıyla tanınmıştır. Damas Collection’un sahibi Dilek Ertek’in ev sahipliğinde, İngiltere Konsolosluğu’nda düzenlenen davete, cemiyet ve iş yaşamının elit hanımları katıldı. Garrard’ın nesilden nesile geçen mücevherlerinden Tudor Rose adlı koleksiyonu, davete katılan konukların büyük beğenisini kazandı. Otuz parçadan oluşan Tudor Rose koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı bulan konuklar, beğendikleri parçaları da almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.