Başa Dön

Koç Gibi İftar Yemeği

blank

Koç Gibi İftar Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

Gelenekselleşen Koç iftar davet, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve ablası Semahat Arsel ev sahipliğinde Kuruçeşme Divanda gerçekleşti.

Türkiye’nin en köklü ailelerinden Koç tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar daveti bu yılda her zamanki gibi Kuruçeşme Divan’da gerçekleştirildi. Davetin ev sahipliğini ise Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve ablası Semahat Arsel yaptı. Çok sayıda davetlinin katılığı iftar davetinde cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri de yer aldı. İftar öncesi Kuruçeşme Divan’a gelen Semahat Arsel konuklar gelmeden bütün hazırlıkları kontrol etmeyi ihmal etmedi. İftarın bittikten sonra dualar okundu ve ardından konuklar daha sonra fasıl müzikleri eşliğinde keyifli bir ramazan akşamı yaşamış oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.