Başa Dön

Kiwanis Yardıma Ara Vermedi

blank

Kiwanis Yardıma Ara Vermedi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Kiwanis Kulübü geleneksel hale getirdiği yardım etkinliklerine, yardımsever konukların yoğun ilgi gösterdiği Sheraton Otel’de bir yenisini daha ekledi.

Ankara Kiwanis Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği yardım etkinliklerinin bir diğeri Sheraton Otel’de gerçekleşti. Davet, misafirlere sunulan kokteyl ile başlarken kokteylde renkli görüntüler ve bol sohbet vardı. Kokteylin ardından salona geçen davetliler ilk olarak Ankara Kiwanis Kulübü Başkanı Atilla Dindar’ın konuşmasını dinlediler. Başkan Atilla Dindar, etkinliğe katkıda bulunan yardımseverlere plaket takdim etti. Etkinliğe genç ve başarılı piyanist vokal “Karsu Dönmez Trio” konseri damga vurdu. Davete özel hazırlanan leziz yemeklerin yenmesinden sonra Karsu Dönmez’in sahneye çıkmasıyla davetliler eğlence dolu saatler geçirdiler. Yardım davetinden elde edilecek gelirin “Çocuk Sağlığı Yenidoğan Bakım Ünitesi”ne solunum destek aygıtı alınması için kullanılacağı öğrenildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.