Başa Dön

Kısmet’in Yıldızı

blank

Kısmet’in Yıldızı

Kısmet by Milka’nın kurucusu ve tasarımcısı Milka Karaağaçlı, Beymen İstinye Park’ta yeni sezon koleksiyonunu mücevher tutkunlarının beğenisine sundu.

Amerika, İngiltere, Japonya, Dubai ve Kuveyt gibi ülkelerde tasarımlarıyla dikkat çeken Kısmet by Milka markasının kurucusu ve tasarımcısı Milka Karaağaçlı, Beymen İstinye Park’ta satışa sunulan “Kısmet’in Yıldızı” adlı yeni koleksiyonunu tanıttı. Davette cemiyet hayatının ünlü isimleri bir araya geldi. Davetliler, yeni sezonda ön plana çıkan ürünleri, dikkat edilmesi gereken detayları ve stil ipuçlarını aktaran Milka Karaağaçlı’yı dikkatle dinledi. Samimi bir ortamda geçen buluşmanın ardından Karaağaçlı davetlilerle sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.