© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Kısmet” Nişantaşı’nda

“Kısmet” Nişantaşı’nda

Tasarladığı mücevherler ile takı tutkunlarının vazgeçilmez markalarından olan “Kısmet by Milka” Nişantaşı’nda açılan yeni showroom’unu cemiyet hayatının tanınmış bayanlarına tanıttı.

Davetin ev sahipliğini ise İstanbul sosyal yaşamının sevilen isimlerinden Etel Baler’in yaptığı davette konuklar Milka Karaağaçlı’nın yaptığı birbirinden özel tasarımları inceledi. Amerika’da ‘Fragments’, ‘amazon.com’, İngiltere’de ‘Liberty’, ‘Kabiri’ gibi seçkin mağazalarda, ve Kanada, Avusturalya, BAE, Fransa, İsviçre, Japonya, Kıbrıs, Kuveyt’in de bulunduğu toplam on ülkeye ihracat yapan “Kısmet by Milka” tasarımları konukarın beğenisini kazandı. Abdi İpekçi Caddesi’ne açılan yeni showroom’u ziyaret eden konuklar beğendikleri mücevherleri ve takılarıda almayı ihmal etmediler. Yeni koleksiyon tanıntımının da yapıldığı kokteylde cemiyet hayatının seçkin isimleri bol bol sohbet ederek yaklaşan yeni yıldan önce son kez biraraya gelmiş oldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.