Başa Dön

Kıpkırmızı Kadınlar Günü

blank

Kıpkırmızı Kadınlar Günü

Okuma süresi 1 dakika

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Gökçen Erdoğan, geleneksel olarak düzenlediği “Kırmızı Konseptli Kadınlar Günü” isimli buluşmasında cemiyetin seçkin hanımlarını ağırladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Gökçen Erdoğan, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir davet düzenledi. Gökçen Hanım, kırmızı renkte tercih ettikleri kıyafetlerle davete katılan konuklarıyla yakından ilgilendi. Diva Kadın Kliniği’nde gerçekleşen etkinlikte birbirinden renkli görüntüler ortaya çıkan davetliler bol bol sohbet edip kadın sağlığı hakkında konuştular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.