Başa Dön

Kimsesiz Çocuklara “Muhteşem” Destek

blank

Kimsesiz Çocuklara “Muhteşem” Destek

Okuma süresi 1 dakika

“Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” yararına, Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncularının katılımıyla özel bir yardım gecesi gerçekleştirildi. Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan bu özel yardım gecesine iş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü simaları katıldı. Ailesi olmayan veya terk edilmiş, ailesi olsa da kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış çocuklara kucak açan “Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” yararına gerçekleştirilen yardım gecesinden elde edilen gelirin tamamı vakfa bağışlandı.
Davette yardım amacıyla dizide kullanılan kostümler açık artırmayla satışa sunuldu. Geceye Tims Productions ve Muhteşem Yüzyıl ekibinin yanı sıra Marshall, Altınbaş, Sait Halim Paşa Yalısı, Vakko Vitrin Tasarım, Km Event, Mix Müzik ve Aksoy Matbaaları destek verdi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.