Başa Dön

Kıbrıs’ın İlk Moda Festivalinde Ünlü Yağmurublank

Kıbrıs’ın İlk Moda Festivalinde Ünlü YağmuruOkuma süresi 1 dakika

Yazın kavurucu sıcaklarına rağmen Yavru Vatan’da eğlence hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen ve Kıbrıs’ın En Büyük Moda Organizasyonu olan “Kuzey Kıbrıs Fashion Show” da gerçekleşen defile büyük ses getirdi.

Modacı Volkan Arikanoğlu’nun muhteşem bir defile ile açılışını yaptığı organizasyonda Model Onur Göçer için hazırladığı transparan elbise büyük ilgi gördü. Şenay Akay’ın sunuculuğunu üstlendiği defilede Tuğba Altıntop, Tuğçe Melistürk, Tuğçe Sarıkaya, Çiğdem Özdemir, Günay Musaveya ve birçok ünlü manken yer aldı.

Reklam camiasının öncü kuruluşlarından Buz Reklam Ajans Başkanı Koray Uygur’un da eşlik ettiği gecede düzenlenen sürpriz dans gösterileri ve Ayşe Hatun Önal ile Avustralyalı şarkıcı Faydee’in sahne performansları


izleyenleri adeta büyüledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: