Başa Dön

Ketchup Next Level’da Açıldı

blank

Ketchup Next Level’da Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Los Angeles, Washington, Las Vegas, Dubai ve Kuşadası gibi dünyanın eğlence merkezi noktalarında hizmet veren Ketchup, Ankara Next Level’da cemiyet ve sosyal hayatından yoğun katılımın olduğu keyifli bir geceyle açılışını yaptı.
Başkentli eğlence tutkunluları için alışılmışın dışında bir eğlence sunmayı ilke edinen Ketchup, Next Level’da açılışını gerçekleştirdi. Videowall ve özel led tavan gibi mimari detayları ile dikkatleri çeken Ketchup’ın açılışına Ankara cemiyet ve sosyal hayatından ilgi yoğun oldu. Barmen şov ile başlayan gecede, Wolfson’un enfes performansı ve dansçı kızların gösterisi ile eğlence tavan yaptı. Gecenin geç saatlerine kadar eğlenen davetlilerin mekanı oldukça beğendiği gözlenirken, Ketchup renkli açılışıyla Başkentlilerden tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.