© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kermes’te “ÇABA”ladılar

Kermes’te “ÇABA”ladılar

Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği her yıl geleneksel olarak düzenlediği geleneksel kermesinin dördüncüsünü Four Seasons Otel’de gerçekleştirdi.
Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇABA) Başkanı Özlem Cankurtaran’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe cemiyet, iş ve sanat dünyasının birbirinden seçkin isimleri katılarak derneğe önemli bir destekte bulundular. Four Seasons Otel’de dördüncü kez düzenlenen kermes gündüz on bir de başlayan ve gece onbire kadar süren kermese beklenenden çok daha fazla ilgi oldu. Kermeste ünlü antikacı Uğur Batur saat üç ve yedide iki ayrı müzayede düzenledi ve Merve Hasman’da çektiği anne&çocuk fotoğraflarını yine kermes yararına satışa sundu. Doksana yakın tanınmış firmanın stand açtığı kermeste konuklar bol bol alışveriş yaparak sokak çocuklarına yardımda bulundular. Kermeste elde edilen tüm gelir, Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi binasının inşaatı için harcanacak. Hayata geçirdiği bir çok sosyal sorumluluk projesiyle adından başarılı bir şekilde söz ettiren ÇABA Derneği kermes ile yine önemli bir projeye imza atmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.