Başa Dön

Kentpark’ta İftar Yemeği

blank

Kentpark’ta İftar Yemeği

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın gözde alışveriş merkezleri arasında olan Kentpark AVM, basının davetli olduğu oldukça keyifli geçen ve birbirinden özel lezzetlerle süslenen “Kentpark Geleneksel İftar Yemeği” düzenledi.

Kentpark AVM’de gerçekleşen iftar yemeğinin ev sahipliğini Genel Müdür Vekili Özgür Başaran, Pazarlama-Reklam ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı Necla Turbay, Halkla İlişkiler Departmanı Sorumlusu Oğuz Bayram, Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetim Sorumlusu Volkan Ballı yaptılar. Basın mensupları ile uzun uzun sohbetlerin gerçekleştiği sıcak ortamda Kentpark AVM’nin yeni dönemdeki projeleri de anlatıldı. Özenle hazırlanmış oldukça leziz yemeklerin yenmesinin ardından Kentpark’ın Türkiye’nin en büyük karma projesi olmasının detaylarına kadar pek çok konu konuşuldu. Basın mensuplarının yoğun katılım gösterdiği gece, çayların içilmesinin ardından sona erdi.
Foto altı: Basın mensublarının davetli olduğu “Kentpark Geleneksel İftar Yemeği”nde Kentpark Genel Müdür Vekili Özgür Başaran katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.