Başa Dön

KAV’da Karma Sergi

blank

KAV’da Karma Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı bünyesinde kurulan KAV Sanat Galerisi ve KAV Genç Sanat’ta açılan sergilerden oluşan karma bir sergi gerçekleştirildi. Başta Adnan Turani olmak üzere bir çok duayen sanatçının ve genç sanatçının eserlerine yer verildi. Sergiye başkentli sanatseverlerin ilgisi büyük olurken genç sanatçılar ustalarıyla sohbet etme imkanı buldular.

Davetliler eserleri incelerken, sanatçılarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. KAV Sanat Galerisi, sergi ve müzayedelerden elde ettikleri geliri genç sanatçıların eğitimi için kullanmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.