Başa Dön

KAV SANAT GALERİSİNDE “GENÇ ETKİ”

blank

KAV SANAT GALERİSİNDE “GENÇ ETKİ”

Okuma süresi 1 dakika

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı (KAV) bünyesindeki KAV Sanat Galerisi’nde günümüz genç sanatçılarından Tansu Akmansoy, Müge Ceylan ve Baklan Önal eserlerini sanatseverlerle buluşturdu.

Genç Etki adı altında düzenlenen sergilerden elde edilen gelirin, öğrencilere burs desteği olarak amaçlandığı sergide, Tansu Akmansoy, eserlerinde tek başlarına varlık bilincini yaratmayı çabalıyor. Müge Ceylan; eserlerindeki renkleri, soyut duyguları somutlaştıran bir renk olarak nitelendiriyor. Baklan Önal ise seramiklerinde Otik Sanat’ın belirleyici özelliği olan görsel yanılsama kavramını ön planda tutuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.