© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KAV SANAT GALERİSİ’NDE “SİMÜLATİF NESNELER”

KAV SANAT GALERİSİ’NDE “SİMÜLATİF NESNELER”

KAV Sanat Galerisi 2014’ün ilk sergisinde, akademisyen sanatçı Tansel Türkdoğan’ı ağırladı.

Postmodernizmin en önemli kavramlarından simülasyonu, “Simülatif Nesneler” başlığıyla irdeledi.
Tansel Türkdoğan resimlerinde, birçok renk tonu ile şeffaf, akışkan, iç içe katmanları tuval üzerinde boyutlandırarak lekeler ve kompozisyonlar meydana getiriyor. Başarılı sanatçı sergisini: “Çalışmalar, görünen konu ve içeriklerden yeni bir bağlam oluşturarak değiştirilen ve işlerin kendi orijinalliğinden bağımsız, yeni bir sanatsal pratiği yaratma çabası olarak okunabilir.” sözleriyle anlattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.