© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kartal Armada’ya Yuva Yaptı

Kartal Armada’ya Yuva Yaptı

Ankara Armada AVM’de Kartal Yuvası’nın resmi açılış töreni Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı törenle yapıldı.

Ankara’nın en büyük Kartal Yuvası mağazası, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katılımıyla hizmete açıldı. Açılışta dergimize açıklama yapan Ahmet Sür “Lisanslı ürünleri taraftarlarımızla buluşturan ve hızla satış noktası sayısını artıran Kartal Yuvası mağazalarımıza son olarak Armada Kartal Yuvası eklendi” dedi. Bu arada siyah-beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, minik taraftarlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Ankara Armada AVM’de düzenlenen açılış törenine birçok önemli isim ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.