Başa Dön

Kariyer Odaklı Eğitim

blank

Kariyer Odaklı Eğitim

Okuma süresi 1 dakika

Bahçeşehir Üniversitesi ve Uğur Okulları Başkanı Holiday Inn Ankara Çukurambar’da “Kariyer Odaklı Öncü Eğitim Modeli Semineri”nde veli ve öğrencilerle bir araya geldi.

Uğur Okulları Ankara Veli Seminerleri, 13 Haziran tarihinde, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Uğur Eğitim Kurumları Genel Müdürü Lokman Durak ve Uğur Okulları Ankara Bölge Müdürü Harun Demir, Ankaralı öğrenci ve velilerin katılımıyla Holiday Inn Ankara Çukurambar Otel’de gerçekleşti. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel “Uğurlu olmak, dünyayı saygıyla sevgiyle kucaklamak demektir. Her insanı kardeş bilip birbiriyle diyalog içerisinde olmak demektir. Türkiye’den evrensel dünyaya açılmak demektir. Uğurlu olmak başarmak demektir. Artık Türkiye’nin katma değeri yüksek eğitim yatırımları yapması gerektiğine inanıyoruz. Katma değerin yolu kaliteli eğitimden geçer. Biz Uğur Okulları ile kaliteli bir eğitim sunmak üzere yolumuza devam ediyoruz, gelecek yıldan itibaren ana okulundan liseye kadar Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstereceğiz” dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: