© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kaptanlar Yeni Yıla Birlikte Girdi

Kaptanlar Yeni Yıla Birlikte Girdi

2007 yılından beri Amatör Denizci yetiştirmekte olan Ankara Deniz Kulübü, deniz etkinliklerine kısa bir ara vererek “Bozkır”da bir gece düzenledi. “2011’e Veda Yemeği” sloganıyla Akdeniz Akdeniz Restoran’da denizciler bir araya geldiler. Geceye katılan “Amatör Kaptanlar”, yeni belge sahibi olan Dernek üyesi Sim Karaman ve grubu Sim’minörü’ün müzikleriyle keyifli bir gece geçirirken, “2012 Yaz’ına Merhaba” partisinin Göcek koylarında yapılması talebinde bulundular. Kulüp üyeleri Ocak ve Şubat aylarında kiraladıkları katamaran ile Bahamalar’da eğitime devam edecekler.

 

Denizi karadan değil, karayı denizden seyreden üyelere sahip olan ANDEK (Ankara Deniz Kulübü) her ay Kaptanlık seminerleri düzenlemekte, her haftasonu ise denizde pratik seyirleri gerçekleştirmektedir. Kulüp aynı zamanda Amatör Denizcilik Federasyonu’nun da üyesidir.

[nggallery id=893]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.