Başa Dön

“Kanserle Dans” Ettiler

blank

“Kanserle Dans” Ettiler

Okuma süresi 1 dakika

Anse AVM içerisinde yer alan Velo Wedding Event sahibi İnci Kartal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen “Kanserle Dans” isimli etkinlik, Kanserle Dans Derneği Kurucusu Esra Ürkmez’in ve birçok gönüllünün katılımıyla gerçekleşti.

“Ya Sen, Ya Ben, Ya Da Sevdiğimiz” sloganıyla son zamanlarda sosyal medyadaki oluşumunu uluslararası derneğe dönüştüren “Kanserle Dans” ın ilk ayağı Ankara’da destek ve bağış toplanması amacıyla gerçekleştirildi. Başkent cemiyet hayatının tanınan simalarının da katıldığı anlamlı gecede; Aysel Akçay, Nalan Haznedar, Gülce Aydın, Özgün Özmen ve Tuba Kartal gibi isimler de yer aldı. Yaklaşık yüz davetlinin katılığı gecede sahne alan Grup Chose, şarkılarıyla davetlileri coşturdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.