© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kalp Dostları Yemekte Buluştu

Kalp Dostları Yemekte Buluştu

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Türk Kalp Vakfı üyeleri Arabesque’de düzenlenen öğle yemeğinde biraraya geldi.

Yıl içerisinde birçok önemli projeye imza atan Türk Kalp Vakfı üyelerinden oluşan hanımların katıldığı şık bir öğle yemek daveti düzenlendi. Arabesque’de düzenlenen yemeğe Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Neval Güler ve Yönetim Kurulu Genel Sereteri Semiramis Sekban ev sahipliği yaptı. Vakıf üyelerinin yanı sıra vakfa destekte bulunan cemiyet hayatının seçkin hanımlarıda davette yerlerini aldılar. Güzel bir İstanbul gününde düzenlenen etkinlikte ünlü müzisyen Coşkun Sabah’ta sahne alarak konukların keyifli bir gün geçirmelerini sağladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.