Başa Dön

JW Marriott’da Muhteşem

blank

JW Marriott’da Muhteşem

Okuma süresi 1 dakika

Güleç Demir-Çelik A.Ş’de yönetim kurulu üyesi olan Ferhat Güleç ile Ece Koşar, Ankara’nın yeni oteli JW Marriott Ankara’da düzenlenen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

SAK Organizasyon’un en ince ayrıntısına kadar tasarlayarak süslediği otelin teras katına alkışlar arasında gelen çift, yine kendileri için hazırlanan çadırda mutluluklarını sonsuz kılacak imzaları attılar. Beş yıl önce tanışan ve dört ay önce nişanlanan çiftin nikah şahitliklerini Metin Güleç ve Efe Koşar üstlendi. Nikahın ardından salona geçen çiçeği burnunda çift, balayı adresi olarak Maldivler’i tercih ettiklerini belirttiler.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.