Başa Dön

Juju’da İlk Gün Batımı Partisi

blank

Juju’da İlk Gün Batımı Partisi

Okuma süresi 1 dakika

Misafirlerine eğlence ve Cennet Koyu’nun etkileyici atmosferini bir arada sunan JuJu Bar, 20 Haziran Cumartesi günü Buddha-Bar, Hotel Costes gibi mekanların dünyaca ünlü DJ’i Stéphane Pompougnac’ı ağırladı.

Düzenlediği renkli gün batımı partileriyle Bodrum’un eğlence noktası JuJu’nun gün batımı partisine iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimler katıldı. DJ Stéphane Pompougnac’ın JuJu’ya özel çaldığı parçalarla eğlenen misafirler, Bodrum’da keyif dolu bir yaz akşamı geçirdi. Misafirlerini ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla ağırlayan JuJu, doğa, müzik, dingin deniz ve lezzetli tatları bir arada sunduğu keyifli bir yaz günü vadediyor. Juju misafirleri gün boyunca altın kumların ya da çimlerin üzerinde ferehlatıcı kokteyller eşliğinde güneşlenmenin keyfine varırken, Ege ve Akdeniz mutfağının taze yeşilliklerinin yanı sıra plaja özel hazırlanan Türk mutfağından lezzetli atıştırmalıkların da tadına varabiliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.