Başa Dön

JMUNESCO’DAN BİLKENT HOTEL’DE DAVET

blank

JMUNESCO’DAN BİLKENT HOTEL’DE DAVET

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Bilkent Hotel’de gerçekleştirilen davette JMUNESCO, özellikle ortaokul öğrencileri Birleşmiş Milletler modeli ile toplanıp küresel sorunlar hakkında tartışıp çözüm üreterek, ortak bir yol bulmaya çalıştı.
JMUNESCO, ortaokullu öğrencileri düzenledikleri 7. Konferansla terör, güvenlik sorunları gibi konuları ele alarak bu problemlere çözüm üretmeye çalıştı. Üretilen çözümleri ise oluşturdukları Birleşmiş Milletler modeline sundu. Yoğun katılımın olduğu davette küresel problemlerin sorunlarına çözüm yolları bulunmaya çalışıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: