Başa Dön

Japonya’ya Yeni Ateşe

blank

Japonya’ya Yeni Ateşe

Okuma süresi 1 dakika

Japonya Öz Savunma Kuvvetleri Günü, Japonya Büyükelçiliği Resmi Konutu’nda düzenenlenen resepsiyonla kutlanırken, aynı zamanda yeni savunma ateşesinin de davetlilerle tanışmasına ev sahipliği yaptı.
Japonya Büyükelçiliği Resmi Konutu’nda gerçekleşen Öz Savunma Kuvvetleri Günü kutlamasına, Japonya’nın Ankara Büyükelçisi Kiyoshi Araki ev sahipliği yaptı. Davete, bazı yabancı misyon temsilcileri ile konuklar katıldı. Resepsiyon iki ülke milli marşlarının söylenmesiyle başladı. Daha sonra Büyükelçi Araki günün anlam ve önemini yapan bir konuşma yaptı. Araki konuşmasında “Eski ateşe Tazio Fujita’ya gösterdiğiniz ilgi ve alakayı yeni ateşe Yoshinaga Kamo’ya da göstereceğinizden hiç şüphem yok” dedi. Araki “Bu anlamlı ve özel günün tadını hep beraber çıkaralım” diyerek konuşmasını noktaladı. Renkli davet Japonya’nın ünlü grubu Zeon-G Topluluğu tarafından “Japon Davulu-Taiko Gösterisi” nin sunumuyla devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.