Başa Dön

İzmir’de Düğün Çeşme’de Balayı

blank

İzmir’de Düğün Çeşme’de Balayı

Okuma süresi 1 dakika

Işıkkent Eğitim Kampüsü’nde Fransızca öğretmeni olarak görev yapan Başak Öktem ile Çeşme My Stone Otel’in sahibi Mehmet Altındağ , Crowne Plaza’da düzenlenen şık bir törenle mutluluklarını taçlandırdılar. Damadın şahitliğini Karşıyaka Eski Belediye Başkanı Kemal Baysak yaparken, gelinin şahitliğini ise iş adamı olan dayısı Ateş Demirkalkan üstlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin ardından çift, balaylarını geçirmek üzere Çeşme’ye hareket ettiler.

Çiftin mutlu anlarında çektirdiği fotoğraflar, masaların üstünde misafirlerle paylaşılırken, günün modasını yansıtan kırmızı kıyafetiyle objektiflerimize poz veren Gizem Batur oldukça şıktı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.