Başa Dön

İsviçre Konfederasyonu’nun 724.Yıl Daveti

blank

İsviçre Konfederasyonu’nun 724.Yıl Daveti

Okuma süresi 1 dakika

İsviçre İstanbul Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz’ün ev sahipliğinde Swissotel The Bosphorus’da İsviçre Milli Günü Resepsiyonu düzenlendi.

İsviçre Konfederasyonu’nun 724. kuruluş yılı şerefine düzenlenen davette Başkonsolos Monika Schmutz Kırgöz konuklarını eşi Yıldırım Kırgöz ile birlikte karşıladı. Davete siyaset, ekonomi, diplomasi, akademi, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri ile Türkiye’de yaşayan İsviçre vatandaşları katıldı. Davet Başkonsolos Monika Schmutz Kırgöz’ün “hoş geldin” konuşmasıyla başlarken konuşma sonrası konuklar kendileri için özel olarak hazırlanan açık büfede İsviçre mutfağından lezzetlerle keyifli anlar yaşadılar. Alphorn sanatçısı Franz Keller’in konuklara eğlenceli anlar yaşattığı davette daha sonra canlı DJ performansı da gerçekleştirildi. Renkli geçen davetin sonunda konuklar Monika Schmutz-Yıldırım Kırgöz çiftini kusursuz misafirperverlikleri için tebrik ederek geceden ayrıldılar.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: