© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İstanbul Modern’den Eğitime Destek

İstanbul Modern’den Eğitime Destek

İstanbul Modern’in eğitim programlarını destekleyerek 2015 yılında da çocuk ve gençlerin eğitimine olanak yaratmak amacıyla bu yıl altıncısı düzenlenlediği “Gala Modern”,  İstanbul Modern’de birbirinden ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu gönüllü olarak Rana Erkan Tabanca üstlendi. “Gala Modern” gecesinde, müzenin eğitim etkinliklerine destek sağlamak amacıyla Raffi Portakal ve Maya Portakal Bitargil yönetiminde bir müzayede gerçekleştirildi. Müzayedede İstanbul Modern’in eğitim projelerine destek olmak için özel çalışmalar hazırlayan, Merih Akoğul, Barbara-Zafer Baran, Tosun Bayrak, Hüseyin Çağlayan, Ergin Çavuşoğlu, Murat Germen, Ara Güler, Huri Kiriş, Ozan Oganer ve Canan Tolon gibi sanatçıların eserleri gecede açık arttırmaya sunuldu. Gala Modern gecesinde bir konuşma yapan İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı: “bugüne kadar ‘Gala Modern’ gecelerinden sağlanan katkılarla 190 bin çocuk ve genç sanat eğitiminden yararlandı. 10. yılını kutlayan İstanbul Modern, Türkiye’nin çok kültürlü birikimine ve evrensel değerlerine ev sahipliği yaparken, farklı disiplinlerdeki etkinliklerle ve sanat eğitimi projeleriyle geleceğin izleyicilerinin yetişmesine katkıda bulunmayı sürdürüyor” şeklinde konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.