Başa Dön

İstanbul Modern’de Komşular

blank

İstanbul Modern’de Komşular

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul Modern, onuncu kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında “Komşular – Türkiye ve Çevresinden Güncel Anlatılar” isimli yeni sergisinin açılışını şık bir davetle yaptı.

İstanbul Modern kuruluşunun onuncu yılı dolayısıyla Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve İstanbul Modern Başkanı Oya Eczacıbaşı’nın ev sahipliğinde, Komşular – Türkiye ve Çevresinden Güncel Anlatılar isimli sergisini şık bir davetle açtı. Eczacıbaşı Topluluğu’nun üstlendiği, on yedi ülkeden otuz beş sanatçının eserlerinin sergileniyor. Cemiyet ve iş yaşamının elit isimlerinin katıldığı sergi açılışında, konuklar eserleri yakından incleme fırsatı yakaladılar. 9 Ocak’tan 9 Mart’a kadar sürecek olan Komşular sergisi için; bölge kültür ve sanatına dair gösterim, performans, panel, söyleşi ve atölye çalışmalarından oluşan kapsamlı bir etkinlik programı da hazırlandı. Davetin sonunda, Oya Eczacıbaşı davete katılan konuklara teşekkür etti ve serginin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere plaket takdim etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.