Başa Dön

İspanya Milli Günü Kutlandı

blank

İspanya Milli Günü Kutlandı

Okuma süresi 1 dakika

İspanya Milli Günü, İspanya Büyükelçiliği tarafından Shereton Otelde düzenlenen, katılımın yoğun olduğu bir resepsiyonla kutlandı.

Ankara iş ve sosyal hayatının tanınan simalarının yanı sıra farklı ülkelerin de büyükelçilerinin katıldığı resepsiyona İspanya’nın Ankara büyükelçisi Joan Clos Matheu ev sahipliği yaptı. Davetliler arasında İçişleri Bakanı Muammer Güler ile diğer ülkelerin büyükelçileri ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Gecede ilk olarak konuşma yapan Büyükelçi Joan Clos Matheu, Türkiye ile İspanya’nın dostluğundan çok memnun olduğunu söyledi. Resepsiyon davetlilere sunulan müzik dinletisi ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.