Başa Dön

Işıltılı Kutlama

Işıltılı Kutlama

Cemiyet yaşamının seçkin isimlerinden Tahire Demircan, CNN Türk kanalında hazırladığı Işıltılar programının 300. bölümü şerefine Divan Otel içerisinde bulunan restoranda şık bir davet düzenledi.
Tahire Demircan’ın konuklarını kapıda karşıladığı ve programında konuk ettiği özel davetlilerin yer aldığı geceye 20 özel konuk katıldı. Tahire Demircan’ın hazırlayıp sunduğu Işıltılar programında, konukların daha önce ele alınmamış, bilinmeyen yönleri ve hayatlarındaki dönüm noktaları ekrana getiriliyor. İlerleyen günlerde daha büyük bir davet düzenleyeceğini belirten Tahire Demircan davete katılan konuklara teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.